Fırın Servisi

fırın servisi Her zaman için müşteri memnuniyetini ilke edinen Servisfoni sizler için beyaz eşya tamir ve bakım işlerinizde oldukça titiz davranmaktadır. Özellikle fırınınızda çıkacak her türlü sorun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Servisfoni Her Zaman Hazırdır

Fırınınızın sorunsuz çalışmasının yanında bazen istenmeyen durumlar ile karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda sizler için yedi gün yirmi dört saat hizmete hazır olacak şekilde beklemekteyiz.

Servisfoni Fırın Servisi

Servisfoni, fırın tamiri konusunda deneyimli teknik kadromuz sayesinde sizler arızalardan çok fazla etkilenmeden sorunlar ortadan kalkacaktır. Ayrıca teknik destek ekibimiz sizleri makinelerinizin tekrar aynı arızları vermemesi konusunda ya da başka arızaların oluşması hakkında da bilgilendirecektir.

Servisfoni fırın servisi, sizlere bir telefon kadar yakın durmaktadır. İletişime geçmeniz ile birlikte en kısa sürede sizleri ziyaret etmiş olacağız. Ayrıca tamir sırasında sizler için değiştirilen parçaların garanti süreleri de bulunmaktadır. Bu nedenle parça kaynakları arızaların verilen garanti süresi içinde tekrar etmesi durumunda sizler için ekstra bir maliyet olmayacaktır.

Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.


Fırın Servisi İçin Hemen Arayın7/24 Telefon Desteği

1 Yıl Parça Garantisi

Orjinal Yedek Parça

Kredi Kartı Ödeme

Hesaplı Kaliteli Hizmet

Yaygın Servis Ağı